Background

SB TAŞLAMA HATTI

SB Taşlama Hattı

SB Taşlama Hattı Nedir ?

Taşlama, fırçalama bantlama hattımız genel özellikleri ve kapasite parametreleri verilen aşağıdaki ünitelerden kuruludur:

Besleme ünitesi ve konveyörü, palet üzerindeki sac plakaların vakum düzeneği ile besleme konveyörüne konarak taşlama makinesine verilmesini sağlar. Bu sayede sac plakalar kırılma, kirlenme vs hasar görmeksizin işleme alınmış olur.
Taşlama-fırçalama makinesi 2 adet kalibre zımpara ve 1 adet fırça ile 120 gridden 400 gride kadar taşlama, fırçalama veya her ikisini de yaparak dubleks yüzeyler elde edebilmektedir. 0,50-4,00 mm arası kalınlıklarda 1600*4500 mm ebada kadar sacları işleyebilmektedir. Güçlü hava emiş ve filtrasyon sistemi ile ortama toz vermediği gibi, taşlanmış yüzeyleri de temizlemektedir.
Bantlama hattı, 1600 mm ene kadar sac plakaların üzerine, boy kısıtı olmaksızın 10 mikrondan 100 mikrona kadar PE kaplama malzemesini aplike etmektedir.

Boşaltma ve istifleme ünitesi, bantlanmış sac plakaları vakum düzeneği ile konveyör bandı üzerinden alarak, palet üzerinde istifleyerek, uzun ve kısa kenarların düzgün olarak paket oluşturmasını sağlar.0,50-4,00 mm arası kalınlıklarda 1600*4500 mm ebada kadar sacları işleyebilmektedir


SB Taşlama Makinesi