Background

KONUMLAR

Türm proje, ürün tedariği ve imalat talepleriniz için...

Bİze Ulaşın

Adres (Depo 1)

1230 Sk. No:39
Ostim Yenimahalle ANKARA

Adres (Depo 2)

1230 Sk. No:34
Ostim Yenimahalle ANKARA

Adres (Lazer Kesim)

Aso2 Organize Sanayi Bölgesi 2033.cad No:11 Temelli/Ankara
Ostim Yenimahalle ANKARA

E-Posta (Lazer Kesim)

lazer@ulas-paslanmaz.com

Telefon & Faks

0 312 439 8 380 & 0 312 439 8 381

Telefon & Faks (Lazer)

0 312 354 23 30 & 0 312 439 8 381

Paslanmaz Çelik Yalova | Paslanmaz Sac, Rulo, Çubuk, Lama, Köşebent, Boru, Profil YalovaPaslanmaz çelik, modern dünyanın temel malzemelerinden biri olup, aynı zamanda birçok ihtiyaç duyulmaktadır. Bu ihtiyaçları en hızlı ve uygun şekilde karşılamak için Ulaş Paslanmaz Çelik Metal Sanayi Ltd. Şti 2015 yılında kurulmuştur. Ulaş Paslanmaz 2017 yılı itibari ile Ankara’nın Ostim Organize Sanayi Bölgesinde 2300m2 alanda etkin stokları ile hizmetlerini arttırarak devam ettirmekte olup hem İç hem de Dış Ticaret faaliyetlerini uzman kadrosu ile gerçekleştirmektedir. Paslanmaz Çelik Yalova şehrimizin değerli firmalarına hızlı tedarik ve uygun fiyatlı paslanmaz çelik ürünlerini sunmaktan memnuniyet duyuyoruz.

Şirket Profili; Üstün nitelikli ekip ruhuna sahip, sürekli kalite felsefesini benimsemiş, rekabetçi ve teknolojik gelişmeleri takip ederek kendisini sürekli yenileyen, kurumsal yapısının verdiği güç ile ortaya koyduğu ürün ve hizmetlerin sağladığı müşteri memnuniyetini, kurmuş olduğu kalite yönetim sistemi kurallarına uyarak sağlamak.

Misyonumuz; Müşterilerimiz, çalışanlarımız ve en önemlisi ülkemiz için sürekli fayda sağlamak. Daima müşteri odaklı olup, müşteri memnuniyetini arttırmak. Ulaş Paslanmaz %100 müşteri memnuniyeti anlayışı doğrultusunda tedarikçi ağı, fiyat tutarlılığı, maksimum kalite, hızlı teslimat ve sürekli iyileştirme hususlarında azimle ticari faaliyet çıtasını yükseltmektedir.

Paslanmaz Çelik Yalova, Paslanmaz Çelik Sac, Levha, Rulo, Parlak Boru, Parlak Profil, Paslanmaz boru, Paslanmaz Profil, Paslanmaz Çubuk, Paslanmaz Lama, Paslanmaz Köşebent, Paslanmaz Yalova